Zarówno w codziennym życiu, jak i w biznesie zdarzają się sytuacje, w których warto mieć po swojej stronie kompetentnego specjalistę od prawa. Porady prawne, których udzielam w mojej Kancelarii, jak również na terenie całego województwa dolnośląskiego, w tym w Świdnicy, pozwalają Klientom zrozumieć i dostosować się do skomplikowanych przepisów dotyczących życia codziennego czy regulujących prowadzenie firmy. W rzeczywistości przy podejmowaniu wielu niełatwych decyzji warto zdać się na pomoc rzetelnego radcy prawnego, który pomoże w maksymalnym stopniu zabezpieczyć Państwa interesy.

Radca prawny Świdnica – doradztwo prawne i podatkowe

Działając zgodnie z obowiązującymi mnie zasadami etyki zawodowej, zajmuję się bieżącym doradztwem prawnym i świadczę jednocześnie zastępstwo procesowe. Moja wiedza, wieloletnie doświadczenie w zawodzie radcy oraz pełne zaangażowanie w udzielaniu porad prawnych na terenie m.in. Świdnicy pozwalają mi rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy prawno-podatkowe.

W ofercie mojej Kancelarii znajduje się szeroki zakres usług, obejmujący doradztwo podatkowe oraz prawne w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego, a także prawa pracy. Ponadto doradzam w kwestiach administracyjno-podatkowych, pomagając przedsiębiorcom oraz Klientom indywidualnym w zrozumieniu i spełnieniu obowiązków względem fiskusa, jak również w zarządzaniu swoimi sprawami na styku prawa i codziennego życia.

Oparte na wiedzy i wieloletniej praktyce doradztwo prawno-podatkowe, które świadczę na rzecz Klientów ze Świdnicy, to jeden z elementów sukcesu biznesowego oraz ochrony praw i interesów. Dlatego do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, starając się zrozumieć sytuację i zapewnić najlepszą obsługę w stopniu adekwatnym do danego problemu.

Czytaj więcej

Pomoc w sprawach gospodarczych

Moją domeną jest pomoc prawna w obszarze prawa gospodarczego. Zapewniam szerokie spektrum doradztwa, począwszy od rejestracji działalności, przez analizę i sporządzenie umów handlowych, aż po restrukturyzację przedsiębiorstw, dbając o to, by procesy biznesowe toczyły się zgodnie z obowiązującym prawem i najwyższą starannością.

Porady z zakresu prawa cywilnego

Niezależnie od tego, czy oczekują Państwo porady w sprawach związanych z umowami, uzyskaniem odszkodowania lub innych należności czy dotyczącymi spadku, jako radca prawny w Świdnicy posiadam niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia do rozwiązywania wszelkich problemów regulowanych przez prawo cywilne.

Wsparcie administracyjno-podatkowe

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma różnymi obowiązkami. Moja Kancelaria oferuje doradztwo podatkowe i administracyjne, które pozwala przedsiębiorcom skupiać się na strategicznych zadaniach i zwiększać konkurencyjność. W mojej gestii pozostaje doradztwo podatkowe i administracyjne, a przedsiębiorca może skoncentrować się na rozwoju firmy.

Rozwiązywanie problemów z obszaru prawa pracy

Reprezentuję zarówno pracodawców, jak i pracowników oraz udzielam pomocy prawnej w kwestiach związanych z umowami o pracę, zwolnieniami czy stosowaniem mobbingu. Przepisy prawa pracy bywają zawiłe, a wsparcie prawnika może być nieodzowne i ułatwić dochodzenie swoich racji na sali sądowej.

Pomoc prawna Świdnica – antywindykacja

Swoim Klientom zapewniam ochronę przed bezprawną windykacją oraz działaniami prowadzonymi z pogwałceniem praw dłużnika. Sytuacje związane z odzyskiwaniem długu często bywają stresujące i przytłaczające. Właśnie dlatego oferuję doradztwo oparte o dogłębną wiedzę w zakresie prawa windykacyjnego, m.in. w zakresie uporczywie nękającej windykacji.

Działając w pełnej zgodzie z literą obowiązującego prawa, oferuję kompleksową pomoc, obejmującą negocjacje z wierzycielami, reprezentowanie w sprawach o upadłość konsumencką czy ochronę przed uporczywym nękaniem ze strony pracowników firm windykacyjnych.

Rozumiem, że każda sytuacja wymaga indywidualnego podejścia, dlatego moja Kancelaria Radcy Prawnego oferuje Klientom ze Świdnicy spersonalizowane porady, obejmujące analizę sytuacji dłużnika oraz opracowanie strategii antywindykacyjnej, dopasowanej do Państwa potrzeb i możliwości.

Radca prawny dla frankowiczów

Z pełnym zrozumieniem dla osób dotkniętych problemem kredytów waloryzowanych do franka szwajcarskiego (CHF), oferuję kompleksowe doradztwo prawne. Jako prawnik od lat zajmujący się pomocą frankowiczom, wskazuję możliwe kierunki działania, mogące sprzyjać uzyskaniu satysfakcjonujących orzeczeń, dotyczących stwierdzenia nieważności umowy kredytu i zwrotu uiszczonych rat, odzyskania nadpłaconych rat, ustalenia dalszej spłaty po kursie uruchomienia oraz innych, korzystnych dla kredytobiorców rozstrzygnięć.

Kompleksowe wsparcie w sporach prawnych dla mieszkańców Świdnicy

Zapraszam mieszkańców Świdnicy do skorzystania z usług mojej Kancelarii Radcy Prawnego, specjalizującej się w udzielaniu pomocy oraz rozwiązywaniu zagadnień prawno-podatkowych. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo stałej obsługi, czy jednorazowej porady prawnej, jestem gotów wypracować satysfakcjonujące dla Państwa i zgodne z obowiązującym prawem rozwiązania.