o mnie

O MNIE

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Wałbrzychu. Prowadzę kancelarię prawną w Wałbrzychu, natomiast oferuje moje usługi na terenie całej Polski, a w szczególności na terenie województwa dolnośląskiego (Wrocław, Świdnica, Legnica, Jelenia Góra, Dzierżoniów, Kłodzko)

Jako radca prawny w Wałbrzychu oferuję usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, podmiotów sektora publicznego, a także innych uczestników obrotu prawnego. Świadczę usługi w ramach stałej obsługi prawnej, jak i doraźnego doradztwa prawnego w poszczególnych sprawach.

W ramach działalności reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej oferując pomoc prawną na każdym etapie toczącego się postępowania. Doradzam klientom w indywidualnych sprawach, jak również we wszystkich kwestiach związanych z prowadzoną przez klientów działalnością gospodarczą. W ramach świadczonej pomocy prawnej zapewniam pełną poufność. Wszelkie uzyskane w toku sprawy dane objęte są tajemnicą zawodową.

Świadczę usługi w języku polskim oraz angielskim. Jako nieliczny prawnik w Wałbrzychu doradzam również w formie elektronicznej za pośrednictwem skrzynki pocztowej biuro@skilex.com.pl

Mimo że jestem radcą prawnym w Wałbrzychu, zawodowo związany jestem z indywidualnymi kancelariami prawnymi we Wrocławiu. Współpracuję również z księgowymi, notariuszami, rzeczoznawcami, rzecznikami patentowymi, biegłymi rewidentami oraz tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu zapewniam klientom kompleksową obsługę.

Doświadczenie zdobywałem w renomowanych kancelariach prawnych na terenie Wrocławia.

Prywatnie moimi pasjami są narciarstwo zjazdowe, kolarstwo górskie oraz kitesurfing. Jestem instruktorem narciarstwa zjazdowego i windsurfingu.

Zachęcam do zapoznania się z obszarami mojej praktyki, analizuję każdą sprawę indywidualnie.
Skontaktuj się ze mną, chętnie Ci pomogę.
o mnie